Facebook Instagram

Diamond Selection®

DIAMOND SELECTION® BIREYSEL SEANS

Yaradan’ın ruhundan üflediği ruhunla; özünle bir olduğun bir süreç, bir buluşma. Niyetine giden yolda önündeki engellerin, seni kısıtlayan sözlerin, yorumların, kalıpların ve etkisinde kaldığın çevrenin getirdiği yanılsamaların açığa çıkıyor. Tüm bunlar kişiyi tam potansiyeliyle burada olmaktan alıkoyan bağlar, odağı dağıtan, enerjiyi tüketen yükler. Bu yüklerden arınma ve kendi cevherine ulaşma yolunda ruhun bilgisi gün yüzüne çıkıyor, sözlere dökülüyor. Şifa aktıkça, enerji akışı temizlenip dengelendikçe hal değişiyor. Kişiye özel ödevler ve önerilerle ortalama 2 saat süren bu derin yolculuk tamamlanıyor. Süreci kişiye bağlı, bir kaç gün ile bir kaç ay arasında işliyor. Kişinin aştıkları ve dönüştürdükleri ile yeni bakış açısı ömür boyu onunla oluyor.

Randevu ve bilgi almak için tıklayınız…


DIAMOND SELECTION® GRUP ÇALIŞMASI

ETKİNLİK VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUN

Etkinlik ve duyurulardan haberdar olmak için lütfen adınızı ve e-mail adresinizi kaydedin.

SİZDEN GELENLER

İnsan bu güzel ve eşsiz deneyimi nasıl sözcüklere dökebilir bilemiyorum. Hiçbir kalıba sığmayan ve hiçbir bilinen metod ile tanımlanamayacak bir yöntem ile karşılaştım Dilek'in ellerinde. Farklı bir çok spiritüel eğitime katılmış, hem uygulamalarına şahit olmuş, hem de teorik bilgiye sahip biri olarak bir kez daha anladım ki yaratmanın sınırı yok.
Dilek ile çıktığımız yolculuk eşsiz deneyimlerle bezeli ve sonucu oldukça tatmin edici bir hediye oldu. İlişkimde yaşadığım sorunların görmediğim ya da göremediğim boyutlarını farketmemi, anlamamı, kabul etmemi ve çözüm adına kendimde aramam gereken cevapları verdi bana.
Süreç benim sevdiğim adamla ayrı oldugum dönem başladı. Artık olmaz derken sorunlar çözüldü! Ve sevdiğim adama "evet" dedim ömür boyu birlikte olmak üzere.
İris B. (33)- Tiyatro Sanatçısı

Diamond Selection bugüne kadar katıldığım en etkili şifa çalışmalarından biri. Bireyi ruh-beden-zihin boyutunda dengeleyen, bedendeki travmalardan yola çıkarak hayat derslerini, yaşam amacını, güçlü yönlerini fark etmesini sağlayan bir şifa çalışması. Kişinin yaşamdaki kısır döngülerini fark edip, dönüştürmesini sağlıyor. Tekrar teşekkür ederim. Herkese ulaşman ve dokunman dileklerimi de paylaşmak isterim.
Nil Ö. (46)- Finans danışmanı

Diamond Selection yolculuğum, bilip de kendime söyleyemediğim, çok derinlerde açığa çıkmayı bekleyen bir hikaye kitabi gibiydi. Teslim olduğunuzda, enerji tam anlamıyla sizin damarlarınızda gezip, sizi onarıp iyileştiriyor ve bu gerçekleşirken Dileğin tatlı sesi her zaman arka planda size olan biteni anlatıyor. Dilek sanki sizi çok uzun senelerdir tanıyormuş gibi, aileden biriymiş gibi sizin haritanızı çıkartıyor. Benim Diamond Selection deneyimim çok güçlüydü. Sadece o anda kalıp, gelen bilgiyi, şifayı kabul etmeye niyet edin. Şükürler olsun ve tekrardan teşekkür ederim Dilek ❤❤❤❤
Sera L. (35)- Aromaterapist

Diamond Selection seansı sırasında ailem ile empati kurdum, kurmak çok hafif kalır, empatiyi yaşadım. Onlara olan kızgınlıklarım sert kabuğundan sıyrıldı, onların da kendi hayatlarının olduğu, kendi yaşanmışlıklarının olduğu, benden önce kırgınlıklarının olabileceğini adeta yaşadım, yaşamış kadar yoğun hissettim. Bu çözülmeyi dakikalar içinde bu kadar hızlı yaşamak başka nasıl mümkün olabilirdi?
Seans sonrası ailemi aradım, isteyerek severek sadece seslerini duymak için aradım. Hesapsız yargısız... Sadece o sevginin tadını çıkarttım. O andan itibaren de bunu yapıyorum. İletişimimiz çok değişti. Gerginliğimiz artık hiç yok.
Nedenler niçinlerle uğraşmıyorum artık. Tüm olumsuzlukları uçurdum gitti. Hafifledim. Dengelendim. Artık bir olumsuzlukta hemen dağılmıyorum. Kendi gücümün daha çok farkındayım. Diamond Selection anı çok özel, benzerini daha önce hiç yaşamadım. Yaşadığım en güzel deneyimlerden biriydi. Şifanın herkese dağılmasını dilerim.
Deniz E. (32)- Özel sektör çalışanı

Ne kadar çabalasam da tıkandığım anlamlandıramadığım olayların kabulümle, affedişimle ve serbest bırakışımla akışa geçmesine rehberlik ettiğin, ruhundan ruhuma üflediğin müthiş bir deneyim. Zincirleri kırıp özgür olmaya, ruhumun bu dünyaya geliş amacına ulaşması için sadece dönüp bakmama ve değişimi isteyerek gerçekleştirmeme ve beraberinde ruhumun şifasına rehberlik eden Yaradanın sana sunduğu hediyeyi bizlerle paylaştığın mucizevi Diamond Selection terapisi ile içime, kendime, özüme döndüm. Sonsuz minnet ve şükürle…
Özge Ç. (38)- Akademisyen

Nefes ve Diamond Selection… Son 1 senemde bana en iyi gelen, en zor zamanlarımı atlatmamı, kendimle daha bir barışmamı, daha çok anda kalmamı sağlayan şifa çalışmaları.

Diamond Selection nefes ile birleşen tamamen kendine özgü çok farklı bir çalışma. Kristal taş aracılığı ile enerjiyi okuyabildiği, dolayısıyla sizin tek başınıza ortaya çıkaramayacağınız bilinçaltındakilerin yüzeye çıkmasını, geçmişten getirdiğiniz yüklerden kurtulmanızı, olaylar, davranışlarınız, başınıza gelenlerle ilgili bağlantı kurmanızı ve sonunda verdiği enerjiyle şifalanmanızı sağlayan çalışma.
Sercan Ö. (45)- Bankacı

Birlikte geçirdiğimiz seanslardan öncelikle derinden etkilendiğimi belirtmeliyim. Seansa başlamadan önce kafamda bir çok sorular vardı bununla birlikte odaya girdiğim anda hepsi uçtu gitti. Kendimi tamamen sana bıraktım. Seans anında her konuştuğumuz beni şaşırttı. Sanki bir yerlere gidip gelmiş gibi oldum o zamanki duyguyu seansta hissediyormuş gibi oldum. İnanılmaz dönüşümlerle ayrıldım. İlginç bir deneyimdi. Hayatıma katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Ceyda A. (27)- Özel sektör çalışanı