Facebook Instagram

Dilekle Nefes

GRUPLARA ÖZEL NEFES EĞİTİMLERİ

Şirketler, okullar, gruplara ihtiyaca yönelik oluşturulan programlarla nefes eğitimleri düzenliyorum. Bu eğitimlerin içeriğinde mutlaka nefesin fiziksel sağlık başta olmak üzere bütünsel sağlığımızdaki rolünü konuşuyoruz, nefes farkındalığını artırmak için özel teknikler ve egzersizler yapıyoruz. Bununla birlikte eğitim içeriğindeki ihtiyaca yönelik (örneğin; stres yönetimi, konsantrasyon, öfke yönetimi vb.) çalışmalar ve nefes egzersizleri ile her katılımcı kendi hayatında kullanabileceği egzersizler, kolay pratikler ve farkındalıkla eğitimi tamamlıyor.

Randevu ve bilgi almak için tıklayınız…


BİREYSEL NEFES SEANSLARI GRUP NEFES SEANSLARI DERİNLERDEN ÇIKMAK NEFES ATÖLYESİ

ETKİNLİK VE DUYURULARDAN HABERDAR OLUN

Etkinlik ve duyurulardan haberdar olmak için lütfen adınızı ve e-mail adresinizi kaydedin.

SİZDEN GELENLER

Bildiğinizi sandığınız şeyleri tekrar öğrenmek güzeldir. Bazen çok okumak, bazen çok yazmak gerekir, bazen de hiç beklemediğiniz zamanda karşınıza çıkan bir dost sizi hatırlatır kendinize. Dilek’cim benim yıkılmaya başlayan inancımı, kendimi düğüm olmuş gibi hissettiğim bir dönemde tekrar karşıma çıkarak nefes almayı öğrettiğin için sana minnettarım. Ömrün açtığın nefesler kadar derin, dinlettiğin sesler kadar huzur dolu olsun.
Nurhan Ç. (34)- Mühendis

Nefes eğitiminden sonra; bedenime dair farkındalığım oluştu. Nefesimin kendime yetmediğini, eğitim içerisindeki seansı başaramayacağımı düşünürken düşüncelerimin çok ötesi ile tanışmaya başladım. Elbetteki sihirli bir el bana dokunup hayatımı değiştirmedi ancak kendi sınırlarımı aşabileceğimi, aslında beni sınırlayanın yine kendim olduğunu farkettim. Araba kullanma konusunda büyük bir korkum varken bu korkunun yersiz olduğunu düşündüm. Spora başladım aylardır ertelememe rağmen. Herşey birbiri ile zincirleme, iyilik de kötülük de... Spora başlamam ile birlikte çok kısa bir sürede bedenim, nefesim, sağlığım, beslenmem, enerjim, zihnim olumlu yönde değişti. Kendimden keyif almaya başladım. Olumlu düşünmenin olumlu yaşama olan katkısını gördüm yaşadım, enerjimi ve ışığımı etrafıma saçmaya bulaştırmaya başladım. Çalışma arkadaşlarım benden ilham alarak hayatlarında olumlu değişiklikler yaptılar. Ben onlardaki bu değişimi görmekten çok daha büyük keyif aldım sessizce :)
Deniz E. (32)- Özel sektör çalışanı

Nefes ve Diamond Selection… Son 1 senemde bana en iyi gelen, en zor zamanlarımı atlatmamı, kendimle daha bir barışmamı, daha çok anda kalmamı sağlayan şifa çalışmaları.

Nefes zaten bilinen bilimsel bir çalışma. Vücuda alınan fazla oksijen ile, bilinçaltının adeta dile gelmesi, size yük olan negatif enerjilerin dışa çıkması, şifalanması. Burada yaptıranın önemi çok büyük. Ona bahşedilmiş ayrı bir yetenek var. Sizin zaten bildiğiniz, ihtiyacınız olan ama dillendiremediğiniz eksik bulduğunuz tarafların onun ağzından dökülmesi ve adeta şifalandırıcı olumlamalara dönüşmesi inanılmaz.
Sercan Ö. (45)- Bankacı

Yavaşlamayı öğrenmek istediğimi hatırladım o kendini anlatınca. Ardından bir gün nefes terapi deneyimledik birlikte. Bende bir ara durup soluklanmak (nefeslen alıp vermek:)) adına iyi geldi. Özellikle bu kadar uyaran arasında kendine odaklanabilmek açısından kullanılabilir bir yöntem. Durup dinlenmek, tazelenmek, enerjiyi yükseltmek için denenebilir ve devam ettirilebilir bir teknik.
Burcu G. (33)- Mühendis